همزمان با بازگشایی نگارخانه فرهنگسرای بهمن؛

نمایشگاه عکس «سردار دل ها» به مناسبت هفته دفاع مقدس

مراسم بازگشایی نگارخانه فرهنگسرای بهمن و افتتاح نمایشگاه عکس «سردار دل ها»، یکشنبه ۳۱ شهریور از ساعت ۱۲ همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی فرهنگ سرای بهمن؛ این نمایشگاه با مشارکت شهرداری منطقه ۱۶ و با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و گرامی داشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس برگزار می شود.
این نمایشگاه شامل عکس هایی ارزشمند از مراسم تشییع باشکوه پیکر پاک و مطهر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است که با رعایت تدابیر بهداشتی به نمایش عموم گذاشته می شود.
حضور جمعی از اهالی فرهنگ و هنر و مسئولین شهری در مزار شهدای گمنام بوستان بهمن و تجدید بیعت با آرمان های شهدای دفاع مقدس، افتتاح نمایشگاه عکس «سردار دل ها» و بازگشایی نگارخانه فرهنگسرای بهمن از بخش های اصلی این مراسم است که به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس از سوی مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۶ برگزار می شود.
نگارخانه فرهنگسرای بهمن با مساحت ۱۵۰۰ متر مربع و نورپردازی مناسب، گنجایش ۱۷۰ اثر دیواری را دارد که پس از تعمیرات در بخش های مختلف آن شامل تعیمرات کامل سقف، رنگ آمیزی و ترمیم دیواره ها و بازسازی کامل سرویس بهداشتی، آماده ارائه خدمات فرهنگی و هنری رایگان به هنرمندان هنرهای تجسمی می باشد.