همزمان با آغاز فروش بلیت؛

پوستر نمایش “همکارها” رونمایی شد

پوستر نمایش “همکارها” به کارگردانی پریسا محمدی،  با طراحی احسان نقابت رونمایی شد.


به گزارش خبرگزاری تکریم خبر به نقل از روابط عمومی اجرا، احسان نقابت عکاس و گرافیست تئاتر که طراحی پوستر آثار یاد ماندنی بسیاری را در پیشینه هنری دارد، پوستر نمایش همکارها را طراحی کرده است.

نمایش همکارها نوشته جان هاج که معین محب‌علیان آن را ترجمه کرده، روایت آخرین روزهای نویسنده روس در زمان اتحاد جماهیر شوروی است که قصد دارد به مناسبت ۶٠ سالگی استالین برایش نمایشنامه بنویسد.
این نمایش با تهیه کنندگی محمد قدس و کارگردانی پریسا محمدی، از ۲۲ آذر اجرای خود را در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر آغاز خواهد می کند.

در این نمایش هنرمندانی همچون رامین ‌سیاردشتی، محمدصادق ‌ملک، وحید ‌نفر، ریحانه ‌سلامت، محمد ‌نیازی، سحر ‌واثق، مصطفی ‌احدی، شهرام آذر مهر، حمید باهوش، آذین فهیمی، نگین ‌بخشی ‌پور، بهرام ‌شادانفر، علیرضا ‌امیریزدگرد، مهران ‌مرادی، سجاد شاه قلی، سوزان عمرانی، مهدی انصاریان، علی ‌کرمانی، کیمیا سداد مقدم به ایفای نقش می پردازند.

در گروه طراحان نمایش “همکارها” رضا خضرایی طراحی نور، سعید یزدانی طراحی صحنه، احسان نقابت طراحی پوستر و اقلام تبلیغاتی و مهرناز عباسی طراحی لباس ، آهنگسازی را آیدین الفت برعهده دارند.
مجری طرح این نمایش ساجیران و در گروه کارگردانی نیز آرش فصیح به عنوان برنامه ریز، شاهین امیرپور به عنوان مدیر تولید، کیمیا سدادی مقدم به عنوان دستیار اول کارگردان، بهار کیانی و علی کرمانی به عنوان گروه کارگردانی و سعید رنجبر با عنوان مدیر اجرا همکاری دارند.

مدیر روابط عمومی و تبلیغات زهراشایان‌فر و عکاس و ساخت تیزر را نیز احسان نقابت برعهده دارد.
همکارها با مدت زمان ۹۰ دقیقه در ساعت ۱۸ سالن استاد سمندریان روی صحنه می رود و فروش بلیت های این نمایش از طریق سایت تیوال به نشانی  https://www.tiwall.com/p/hamkarha انجام می شود.