رییس فـرهنـگسرای بـهمن خبـر داد؛

فراخوان دومین دوره ی«جشنواره نوجوونیم»

 

رییس فرهنگسرای بهمن از فراخوان برگزاری دومین دوره ی «جشنواره نوجوونیم» با هدف انتخاب نوجوانان برگزیده شهر تهران طی آذر و دی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای بهمن، عبدالحسین مسلمی بابیان این مطلب گفت: دومین دوره جشنواره نوجوونیم، با هدف انتخاب نوجوانان برگزیده شهر تهران، به نوجوانان کنشگر اختصاص دارد و این عزیزان می توانند در محورهای مختلف جشنواره با هم به رقابت بپردازند.

رییس فرهنگسرای بهمن در خصوص چگونگی و زمان اجرای این جشنواره تصریح کرد: جشنواره سراسری «نوجوونیم» در دو مرحله برگزار می شود.

مرحله مقدماتی آن با انتخاب ۵ نوجوان برگزیده از هر منطقه شهر تهران با رویکرد کمی در شناخت و جذب حداکثری نوجوانان مستعد و مرحله نهایی با رویکرد کیفی در قالب انتخاب ۱۱۰ نوجوان برگزیده شهر تهران با محوریت فراگیری حل یک چالش فرهنگی به صورت متمرکز اجرا می شود.

مدیر فرهنگی هنری منطقه ۱۶ با اشاره به محورهای این جشنواره و تفاوت این دوره با دوره ی پیشین تصریح کرد:آنچه این دوره را از دوره پیشین متفاوت می کند، فراهم شدن بستر مناسب برای آموزش و رشد نوجوانان در مسیر «کنشگری» است. به همین منظور سعی داریم طی آذر و دی و در آستانه چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با شناسایی دانش آموزان فعال و علاقمند به فعالیت های کنشگرانه در محورهای: فرهنگی، هنری، ورزشی، علم و فناوری، رسانه و فضای مجازی این جشنواره را با همکاری اداره آموزش و پرورش در این منطقه برگزار کنیم.

گفتنی است، دانش آموزان منطقه ۱۶ برای شرکت در این جشنواره و دریافت فرم ثبت نام می توانند از طریق مراجعه به سامانه اینترنتی به نشانی: nojavoonim.farhangsara.ir یا ارسال عدد۱ به شماره: ۲۰۰۰۱۸۳۷۳۷ یا عضویت در کانال فرهنگسرای بهمن در پیام رسان های (بله و ایـتا) به نشانی: @farhangsara_bahman به منظور اطلاع از جزئیات نام نویسی و ارسال تصویر مدارک و فیلم استعداد و توانایی مربوطه اقدام کنند.