موسیقی نمایش «کافه عاشقی» روی صحنه می رود

گروه اجرای نمایش «کافه عاشقی» پس از یک اجرای موفق در فرهنگسرای نیاوران تصمیم دارد این کار را بار دیگر در تهران روی صحنه ببرد.


به گزارش خبرگزاری تکریم خبر به نقل از روابط عمومی نمایش، سید جلال الدین دری نویسنده و کارگردان در خصوص اجرای مجدد این نمایش گفت: پس از اجرای موفق موسیقی نمایش «کافه عاشقی» و با توجه به اینکه از سوی مخاطبین مورد استقبال در فرهنگسرای نیاوران قرار گرفت، تصمیم گرفتیم که مجدد این اثر را اجرا کنیم و چند روزی است که با گروه تمرین را شروع کردیم. اکنون در حال گفتگو با سالن ها هستیم که بتوانیم در سالن مناسبی نمایش را روی صحنه ببریم.

وی افزود : معتقدم با توجه به فضای خاصی که این اثر دارد بهترین زمان برای اجرا پس از پایان ماه صفر و در هفته های اول مهر است.
وی در مورد ساخت و تاثیر موسیقی این نمایش اظهار داشت: پیمان خازنی از آهنگسازان با استعداد، خلاق و‌ جوان که فضای متن را به خوبی درک کرده و توانسته موسیقی و ملودی های بسیار مناسبی را با توجه به متن و منطبق با فضای نمایش خلق کند.

همچنین سعید نقدزاده هم که از فارغ التحصیلان رشته نمایش است که در سریال برابر با اصل و فیلم سینمایی نرگس مست در کنارم بود در این نمایش نیز به عنوان دستیار کارگردان، برنامه ریز و مدیر تولید گروه و همچنین مهدی سربازی روابط عمومی من را در این کار همراهی می کنند.

حسین میرزاییان، سپیده صباغ، میثم اکبری، هیوا سیفی زاده، صدف بهشتی، مهدیه کوهستانی و سعید بحرالعلومی و زهره فیروزی بازیگران این نمایش هستند.

موسیقی نمایش کافه عاشقی با نگاهی نو به داستان لیلی و مجنون به نگارش درآمده است.