رفتارهای اعتیادی نوجوانان در « روز خوش» بررسی می شود

برنامه «روز خوش» سوم مهر با موضوعات مختلف از شبکه جام جم روی آنتن می رود.
به گزارش خبرگزاری تکریم خبر به نقل از روابط عمومی برنامه«روز خوش»،دکتر رضا دانشمند روانپزشک پنجشنبه ۳مهر به موضوع رفتارهای اعتیادی نوجوانان در گروهای همسالان می پردازد و در بخشی دیگر دکتر مسعود فروزنده استاد دانشگاه و پژوهشگر تاریخ از اقوام ایرانی می گوید.
همچنین، کریم حکمتی رزمنده و از آزادگان هشت سال جنگ تحمیلی ،خاطرات دفاع مقدس رابازگو می کند و در آیتم «خوش مزه» نیز صبحانه پنیری آموزش داده می شود .
در ادامه، بخش«خوش قلم» نیز کتاب « فرهنگ پهلوانی» به دوستداران کتاب و کتابخوانی معرفی می شودهمچنین « خوش و بش» این هفته نیز را بازارچه عین الدوله مورد بررسی قرار می دهد.
برنامه «روز خوش» با نگاه به زندگی از منظر سبک زندگی ایرانی – اسلامی با اجرای محمدامین نبی اللهی و مریم ماهور تلاش می‌کند صبحگاه ایرانی – اسلامی را به نمایش بگذارد. علاوه بر این، در این برنامه اطلاعات، اخبارو رویدادهای امیدبخش به ویژه نمایش پیشرفت های غرورانگیز ایرانیان توسط مهدی آقابیگی به سمع و نظر مخاطبان می‎رسد.
مجله صبحگاهی «روز خوش» از دوشنبه تا جمعه ساعت ۹ صبح به وقت تهران به تهیه کنندگی حسین علیاری از شبکه جهانی جام‌جم پخش می‌شود.