ویژگی زنان موفق در«روز خوش» بررسی می شود

برنامه «روز خوش» ۲۰ شهریور با مهمانان و موضوعات مختلف ازجمله ویژگی زنان موفق، ادبیات عاشورایی ومدیریت اقتصادی خانواده در دوران کرونا میزبان مخاطبان شبکه جام جم خواهد بود.
به گزارش خبرگزاری تکریم خبر به نقل از روابط عمومی برنامه«روز خوش»، باران نیکراه دانشجوی دکترای فیزیک اتمی، مولکولی ،مخترع و گوینده پنجشنبه۲۰شهریور ماه ویژگی زنان موفق را بررسی می کند. در بخشی دیگر دکتر اصغر علی کرمی کارشناس ادبیات به موضوع ادبیات عاشورایی می پردازد.
همچنین مجید آرین زادگان کارشناس مدیریت منابع انسانی، در این برنامه ازمدیریت اقتصادی خانواده در دوران کرونا سخن می گوید و «خوش گشت» این هفته به موزه بانک می رود و آیتم«خوش مزه» پنبر سوخاری را به مخاطبان آموزش می دهد. کتاب زن در تعذیه و سوگواری بوشهر نیز در بخش «خوش قلم» به دوستداران کتاب و کتابخوانی معرفی می شود.
برنامه «روز خوش» با نگاه به زندگی از منظر سبک زندگی ایرانی – اسلامی با اجرای محمدامین نبی اللهی و مریم ماهور تلاش می‌کند صبحگاه ایرانی – اسلامی را به نمایش بگذارد. علاوه بر این، در این برنامه اطلاعات، اخبارو رویدادهای امیدبخش به ویژه نمایش پیشرفت های غرورانگیز ایرانیان توسط مهدی آقابیگی به سمع و نظر مخاطبان می‎رسد.
مجله صبحگاهی «روز خوش» از دوشنبه تا جمعه ساعت ۹ صبح به وقت تهران به تهیه کنندگی حسین علیاری از شبکه جهانی جام‌جم پخش می‌شود.