شورای سیاستگذاری اولین جشنواره آموزشی تئاتر پنجمک معرفی شد

 

شورای سیاستگذاری اولین دوره جشنواره آموزشی تئاتر پنجمک با حضور هنرمندان شناخته شده تئاتر، مدیران نهادها و سازمان‌های مرتبط با این حوزه، نماینده‌های گروه تئاتر مستقل و گروه های نمایشی تشکیل شد.

به گزارش خبرگزاری تکریم خبر به نقل از روابط عمومی جشنواره آموزشی تئاتر پنجمک، در شورای سیاستگذاری این دوره جشنواره که اعضا آن پانزده نفر هستند، “ایرج راد” رئیس هیئت مدیره خانه تئاتر ایران، “داوود کیانیان” عضو بنیاد نمایش در ایران، “هما جدیکار” عضو شورای کتاب کودک، “علی عطایی پیرکوه” مدیر هنرهای نمایشی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، “حمید گلی” و “علی فروتن” هنرمندان نامی فعال حوزه کودک و نوجوان و “اکبر زنجانپور” هنرمند پیشاهنگ ، نامی و مستقل تئاتر ، تلویزیون و سینما حضور دارند.

از سوی گروه تئاتر مستقل نیز “مهراد زمانی” و “عرفان میدانلو” دو بازیگر، مربی و دستیارکارگردان، به عنوان نماینده در شورای سیاستگذاری عضو هستند.

گروه‌های هفتگانه اجرایی نیز یک نماینده از بین والدین برای حضور در این شورا برگزیده‌اند که گروه پری دریایی “مونا نبیلی”، گروه شاهزاده و گدا “معصومه کشتکار”، گروه پوستین زرین “لیلا اسدی”، گروه پیتر پن “زهره احدی”، گروه آرش کمانگیر “زهرا دبستانی”، گروه هانسل و گرتل “پریسا فلاح مغاری” و گروه بابا لنگ دراز “بابک فخر جهانی” را شامل می‌شود.

اولین جشنواره آموزشی تئاتر پنجمک با حضور ۷ گروه نمایشی از ۳ مرداد در پردیس تئاتر تهران برگزار می‌شود. مدیر این جشنواره مریم کاظمی؛ سرپرست گروه تئاتر مستقل و یکی از هنرمندان شناخته شده تئاتر و سینماست.