رونمایی از کتاب «بایسته‌های اخلاق و تربیت اسلامی»  

در مراسمی از کتاب «بایسته‌های اخلاق و تربیت اسلامی» تألیف استاد حسین مؤمنی‌ها رونمایی شد.

به‌گزارش تکریم خبر ، مراسم رونمایی از کتاب «بایسته‌های اخلاق و تربیت اسلامی» نوشته « استاد حسین مؤمنی‌ها » با حضور جمعی از اندیشمندان، محققین، هنرمندان و مسؤولین فرهنگی و هنری در فرهنگسرای امام (ره)   برگزار شد.

 

استاد حسین مؤمنی‌ها در این مراسم گفت: بر اساس آموزه‌های وحیانی قرآن، مکارم اخلاقی هدف اصلی و نهایی بعثت پیامبران(ص) است، ریشه و اساس تربیت و آموزش از سنین کودکی صورت می‌پذیرد و در این دوران اگر ذهن کودک را با مسائل و آموزه‌های صحیح آشنا کنیم در ضمیر آنها نقش خواهد بست و برای همیشه باقی خواهند ماند.

 

وی با بیان اینکه سال‌ها در تلاش برای  تألیف کتابی بودم که به‌صورت کاربردی و جامع راهنمای خوبی در بعد اخلاق و تربیت اسلامی‌باشد اذعان داشت : بحمدالله توفیق یافتم تا کتابی را دراین‌باره که حاصل حدود ۴۰ سال تدریس، تحقیق و پژوهشم در نیروهای مسلح هست را منتشر کنم.

 

این استاداخلاق در پایان ابراز امیدواری کرد:خوانندگان با مطالعه این کتاب بتوانند در جهت اعتلای اخلاق و رفتار جامعه اسلامی گام‌های بلندی بردارند.

کتاب «بایسته‌های اخلاق و تربیت اسلامی» کتابی جامع و کاربردی در خصوص آموزش اخلاق و تربیت اسلامی است که به همت  بنیاد بین‌المللی تکریم ادیان و مذاهب منتشر و در اختیار علاقه‌مندان قرارگرفته است.